چرا فعالیت در اینتستاگرام اجتناب ناپذیر است؟ قسمت 1

خرید فالوور اینستاگرام
اگر به دنبال تقویت اکانت اینستاگرام خود هستید، ممکن است به فکر خرید تعدادی فالوور جعلی باشید. اگرچه ممکن است این یک راه حل سریع و آسان به نظر برسد، اما در واقع خرید فالوور اینستاگرام دارای معایبی است. در اینجا چیزی است که باید قبل از شروع کار بدانید.

هنگامی که شما فالوور اینستاگرام را خریداری می کنید، اساساً برای یکسری حساب های جعلی برای دنبال کردن شما هزینه می کنید. این حساب‌ها معمولاً توسط ربات‌ها اداره می‌شوند، به این معنی که آنها افراد واقعی نیستند. این بدان معنی است که آنها به هیچ وجه با محتوای شما درگیر نمی شوند. آنها پست های شما را لایک نمی کنند، نظر نمی دهند یا به اشتراک نمی گذارند، به این معنی که دسترسی شما به تعداد فالوورهایی که دارید محدود می شود.

علاوه بر این، وقتی فالوورهای تقلبی می‌خرید، در معرض خطر ممنوعیت اینستاگرام قرار می‌گیرید. این پلتفرم حساب‌های جعلی را سرکوب کرده است و احتمالاً هر حسابی را که مشخص شود در این عمل مشارکت می‌کند، ممنوع خواهد کرد.

بنابراین، اگرچه خرید فالوور غیر فعال راهی آسان برای تقویت حساب کاربری شما به نظر می رسد، اما در واقع ارزش ریسک کردن را ندارد. اگر به دنبال رشد ارگانیک حساب خود هستید، بهتر است وقت و انرژی خود را صرف ایجاد محتوای باکیفیت و ایجاد یک دنبال کننده واقعی کنید.