چرا با اینستاگرام می شود به سادگی ثروتمند شد؟ قسمت 2

خرید فالوور اینستاگرام
به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است با عبارت «برای کسب درآمد باید پول خرج کنید» آشنا باشید. این در بیشتر موارد درست است و در مورد اینستاگرام نیز صادق است.

اگر می خواهید از اینستاگرام درآمد کسب کنید، ابتدا باید مقداری پول در آن قرار دهید. این یعنی سرمایه گذاری روی محتوای با کیفیت و مهمتر از آن خرید فالوور واقعی اینستاگرام.

چرا دنبال کننده اینستاگرام بخریم؟ چندین مزیت برای انجام این کار وجود دارد، و همه آنها به یک هدف نهایی منتهی می شوند: کسب درآمد از اینستاگرام.

1. به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید

هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری محتوای شما را خواهند دید. این یک ریاضی ساده است. و هر چه تعداد افراد بیشتری محتوای شما را ببینند، احتمال بیشتری برای ایجاد سرنخ و فروش خواهید داشت.

2. ایجاد اعتماد و اعتبار

وقتی تعداد فالوورهای زیادی دارید، ناخودآگاه به مردم می‌گوید که شما یک شخصیت معتبر هستید. اینکه بدونی در مورد چی حرف میزنی اینکه تو قابل اعتمادی

3. سئوی خود را تقویت کنید

بهینه سازی موتور جستجو برای هر کسب و کاری مهم است و اینستاگرام نیز تفاوتی ندارد. هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، در نتایج جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت. و هرچه رتبه بالاتری داشته باشید، ترافیک بیشتری به نمایه و وب سایت خود خواهید رسید.

4. فروش بیشتری داشته باشید

در پایان، هدف هر کسب و کاری کسب درآمد است. و یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار، فروش مستقیم محصولات یا خدمات در اینستاگرام است. با تعداد فالوورهای زیاد، مجموعه بزرگتری از مشتریان بالقوه برای فروش خواهید داشت.

بنابراین، اینها برخی از مزایای اصلی خرید فالوور اینستاگرام هستند. اگر در مورد کسب درآمد از اینستاگرام جدی هستید، این سرمایه گذاری است که باید انجام دهید.