نکات کلیدی برای کسب و کارها در اینستاگرام قسمت 2

خرید فالوور اینستاگرام
با خرید فالوور اینستاگرام، تعداد افرادی که عکس‌ها و ویدیوهای شما را می‌بینند، فوراً افزایش می‌یابد. حتی اگر این فالوورها هرگز با محتوای شما تعامل نداشته باشند، حضور ساده آنها می تواند دیگران را به این کار تشویق کند. به این ترتیب خرید فالوور می تواند به طور غیر مستقیم لایک، کامنت و بازدید را افزایش دهد. در اینجا برخی از مزایای خرید فالوور وجود دارد:

1. به مخاطب گسترده تری برسید

داشتن فالوورهای بیشتر به این معنی است که محتوای شما پتانسیل دسترسی به مخاطبان بسیار بیشتری را دارد. اگر هر یک از فالوورهای شما فقط 150 دنبال کننده داشته باشد، محتوای شما ممکن است توسط بیش از 20000 نفر دیده شود!

2. اعتبار خود را افزایش دهید

بر کسی پوشیده نیست که مردم بیشتر به برندهایی که تعداد فالوورهای زیادی دارند اعتماد می کنند. با خرید فالوور می توانید به سرعت اعتبار و جایگاه خود را افزایش دهید.

3. مشارکت بیشتر داشته باشید

حتی اگر تعداد فالوورهای زیادی ندارید، باز هم می توانید با خرید فالوور تعامل بیشتری داشته باشید. این به این دلیل است که اکنون افراد بیشتری هستند که احتمالاً محتوای شما را می بینند و با آن درگیر می شوند.

4. صرفه جویی در زمان و هزینه

رشد اکانت اینستاگرام به صورت ارگانیک می تواند فرآیندی بسیار زمان بر و پرهزینه باشد. با خرید فالوور می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی زیادی کنید.

5. سئوی خود را تقویت کنید

داشتن تعداد زیادی فالوور اینستاگرام نیز می تواند به شما در افزایش سئو کمک کند. این به این دلیل است که سیگنال های اجتماعی به طور فزاینده ای توسط گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می شود.

6. فروش داشته باشید و سرنخ ایجاد کنید

اگر از اینستاگرام برای مقاصد تجاری استفاده می کنید، خوشحال خواهید شد که بدانید خرید فالوور می تواند به شما در فروش و ایجاد سرنخ کمک کند. این به این دلیل است که شما می توانید با پیام های بازاریابی خود به مخاطبان بسیار گسترده تری دسترسی پیدا کنید.

7. مزیت رقابتی

اگر در یک بازار رقابتی هستید، خرید فالوورها می تواند یک مزیت رقابتی واقعی به شما بدهد. این به این دلیل است که شما می توانید به تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه نسبت به رقبای خود دسترسی پیدا کنید.

8. آگاهی از برند را افزایش دهید

خرید فالوور یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند است. با افزایش تعداد فالوورهای شما، تعداد افرادی که در معرض برند شما قرار می گیرند نیز افزایش می یابد.

9. با سایر اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید

اگر می‌خواهید با اینفلوئنسرهای دیگر ارتباط برقرار کنید، خرید فالوور می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند. این به این دلیل است که وقتی تعداد فالوورهای زیادی داشته باشید، احتمالاً توسط سایر تأثیرگذاران دیده خواهید شد.

10. از دیگران الهام بگیرید

خرید فالوور اینستاگرام نیز می تواند راهی عالی برای الهام گرفتن از حساب های دیگر باشد. وقتی فردی را می بینید که تعداد فالوورهای زیادی دارد، انگیزه کسب موفقیت های مشابه خواهید داشت.