نکات جانبی که هنگام خرید فالوور بایستی در نظر داشت! قسمت 3

خرید فالوور اینستاگرام
اگر در زمینه بازاریابی هستید، به احتمال زیاد همیشه به دنبال راه های جدیدی برای دستیابی به مخاطبان هدف خود هستید. اینستاگرام با بیش از ۱ میلیارد کاربر ماهانه پلتفرمی است که نمی‌توانید نادیده بگیرید.

اما افزایش فالوور اینستاگرام شما می تواند سخت باشد. واقعا سخته

فقط ارسال تصاویر زیبا کافی نیست. شما باید تصاویر مناسب را در زمان مناسب با هشتگ های مناسب پست کنید و امیدوار باشید که مردم آن را ببینند و به اشتراک بگذارند.

خیلی کار است. اما ارزشش را دارد، زیرا یک فالوور فعال در اینستاگرام می تواند برای کسب و کار شما معجزه کند.

فقط از پائولین سوکامو، موسس برند مد میخک بپرسید. او می‌گوید که اینستاگرام به کسب و کارش 10 برابر درآمدش کمک کرده است.

اما اگر زمان یا انرژی کافی برای رشد اینستاگرام خود را به روش قدیمی نداشته باشید، چه؟

اگر بتوانید فقط فالوور اینستاگرام بخرید و فوراً نتیجه بگیرید چه؟

آنقدرها هم که به نظر می رسد دیوانه نیست. در واقع، خرید فالوور اینستاگرام یک روند رو به رشد در بین مشاغل در هر اندازه است.

چرا؟ چون کار می کند.

برخی از مزایای فالوور ایرانی به شرح زیر است:

1. به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید

هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری پست های شما را خواهند دید. و هر چه تعداد افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند، احتمال بیشتری برای جذب فالوورهای جدید دارید.

این یک بازی اعداد ساده است.

2. اعتبار خود را افزایش دهید

وقتی مردم می بینند که شما فالوورهای زیادی دارید، احتمالاً شما را جدی می گیرند. آنها شما را به عنوان یک تأثیرگذار در حوزه کاری خود می بینند و به احتمال زیاد به نظرات و توصیه های شما اعتماد خواهند کرد.

3. تعامل بیشتری داشته باشید

تعامل کلید موفقیت در اینستاگرام است. هر چه تعداد لایک ها، نظرات و اشتراک گذاری های بیشتری دریافت کنید، احتمال نمایش پست های شما در فیدهای افراد بیشتر می شود.

و زمانی که فالوورهای زیادی دارید، به احتمال زیاد تعامل بیشتری خواهید داشت. این به این دلیل است که مردم بیشتر با پست‌هایی از حساب‌هایی که دنبال می‌کنند درگیر می‌شوند.

4. ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید

اگر لینکی به وب سایت خود در بیو اینستاگرام خود قرار دهید، می توانید از پست های خود برای هدایت ترافیک به سایت خود استفاده کنید. هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری لینک شما را می بینند و روی آن کلیک می کنند.

5. فروش کنید

اگر محصولات یا خدماتی را می فروشید، اینستاگرام می تواند یک پلتفرم عالی برای فروش باشد. فقط یک فراخوان برای اقدام در پست های خود قرار دهید و به وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پیوند دهید.

6. ایجاد روابط

داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام به شما فرصتی بی نظیر برای ایجاد روابط با سایر کاربران می دهد. می توانید گفتگوها را شروع کنید، به سوالات پاسخ دهید و با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید.

7. در برگه کاوش برجسته شوید

تب Explore جایی است که اینستاگرام محتوای محبوب و پرطرفدار را به نمایش می گذارد. اگر بتوانید پست های خود را در اینجا برجسته کنید، در معرض دید افراد جدید قرار خواهید گرفت.

8. با برندها همکاری کنید

وقتی طرفداران زیادی داشته باشید، برندها متوجه می شوند. آنها ممکن است در مورد همکاری در یک پست یا حمایت مالی از یک پست به شما مراجعه کنند.

اینها تنها تعدادی از مزایای خرید فالوور اینستاگرام است. اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای افزایش حضور خود در اینستاگرام هستید، خرید فالوور یک گزینه عالی است.