نکات اساسی قبل از ورود به کمپین خرید فالوور قسمت 2

خرید فالوور اینستاگرام
وقتی صحبت از بازاریابی به میان می آید، اینستاگرام ابزار قدرتمندی است که کسب و کارها نباید از آن غافل شوند. این پلتفرم بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و راهی عالی برای دسترسی به مشتریان بالقوه است.

در حالی که رشد ارگانیک همیشه بهترین است، گاهی اوقات کسب‌وکارها به کمک کمی نیاز دارند تا توپ را به دست آورند. اینجاست که خرید فالوور اینستاگرام وارد می شود. در اینجا برخی از مزایای خرید فالوور آورده شده است:

1. به بهبود دید و دسترسی کمک می کند

2. رشد ارگانیک را تشویق می کند

3. اثبات اجتماعی شما را تقویت می کند

4. به شما کمک می کند مخاطب هدفمند بسازید

5. احتمال ویروسی شدن شما را افزایش می دهد

6. جلوه دومینو ایجاد می کند

7. به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید

8. مقرون به صرفه است

9. سئوی شما را بهبود می بخشد

10. به شما برتری نسبت به رقبای خود می دهد

1. به بهبود دید و دسترسی کمک می کند

هنگامی که شما فالوور اینستاگرام را خریداری می کنید، اکانت شما با هجوم ناگهانی افرادی روبرو می شود که شما را دنبال می کنند. این به بهبود دید و دسترسی حساب شما کمک می کند. هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه افراد محتوای شما را ببینند بیشتر می شود.

2. رشد ارگانیک را تشویق می کند

داشتن تعداد زیادی فالوور می تواند رشد ارگانیک را تشویق کند. وقتی مردم ببینند که شما در حال حاضر فالوورهای زیادی دارید، تمایل بیشتری به دنبال کردن شما خواهند داشت. این امر به ویژه در صورتی صادق است که یک حساب کاربری جذاب و آموزنده داشته باشید.

3. اثبات اجتماعی شما را تقویت می کند

اثبات اجتماعی این ایده است که اگر دیگران آن را انجام دهند، احتمال انجام کاری بیشتر است. بنابراین، اگر فالوورهای زیادی داشته باشید، احتمال اینکه مردم نیز شما را دنبال کنند، بیشتر خواهد شد. این به این دلیل است که آنها شما را محبوب و ارزش دنبال کردن می بینند.

4. به شما کمک می کند مخاطب هدفمند بسازید

وقتی شروع به کار می کنید، ایجاد یک مخاطب هدفمند می تواند سخت باشد. اما زمانی که شما فالوور خریداری می کنید، می توانید مخاطب خاصی را هدف قرار دهید که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک برند تناسب اندام هستید، می توانید دنبال کننده هایی را خریداری کنید که به سلامت و تناسب اندام علاقه مند هستند.

5. احتمال ویروسی شدن شما را افزایش می دهد

اگر فالوورهای زیادی دارید، شانس بیشتری برای ویروسی شدن خواهید داشت. این به این دلیل است که وقتی محتوای شما به اشتراک گذاشته می شود، توسط تعداد بیشتری از افراد دیده می شود. و اگر محتوای جذاب و آموزنده ای داشته باشید، احتمال به اشتراک گذاری آن توسط مردم بیشتر خواهد شد.

6. جلوه دومینو ایجاد می کند

وقتی فالوور می‌خرید، می‌تواند یک اثر دومینو ایجاد کند. این به این دلیل است که وقتی مردم می بینند که شما فالوورهای زیادی دارید، احتمالاً شما را دنبال می کنند. و هنگامی که آنها شما را دنبال کنند، پیروان آنها نیز آن را خواهند دید. در نتیجه، فالوورهای بیشتری هم خواهید داشت.

7. به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید

رشد ارگانیک حساب شما می تواند زمان بر باشد. شما باید دائماً محتوای جدید ایجاد کنید و با مخاطبان خود درگیر شوید. اما هنگام خرید فالوور، می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید زیرا دیگر نگران رشد حساب خود نخواهید بود.

8. مقرون به صرفه است

خرید فالوور بسیار مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. و بسیار ارزان تر از روش های بازاریابی سنتی است. بنابراین، اگر بودجه کمی دارید، خرید فالوور یک مشکل است