در خرید فالوور و لایک لحظه ای تردید نکنید! قسمت 3

خرید فالوور اینستاگرام
به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است از خود بپرسید که آیا ارزش خرید فالوور اینستاگرام را دارد یا خیر. به هر حال، زمان پول است و شما نمی توانید هیچ کدام را هدر دهید.

معامله به این صورت است: خرید فالوورهای اینستاگرام می‌تواند به شروع سریع پروفایل شما کمک کند، به کسب‌وکارتان در معرض دید بیشتری قرار دهد و به شما در ایجاد اثبات اجتماعی کمک کند – همه مزایایی که می‌تواند به تلاش‌های بازاریابی شما کمک کند. بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک بیاندازیم.

1. قرار گرفتن در معرض بیشتر

هنگامی که شما فالوورهای اینستاگرام را خریداری می کنید، اساساً به کسب و کار خود در معرض دید بیشتری قرار می دهید. به این دلیل که هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری پست های شما را خواهند دید. و هر چه تعداد افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند، احتمال بیشتری دارد که دنبال‌کنندگان جدید به‌طور ارگانیک دریافت کنید.

2. اثبات اجتماعی

اثبات اجتماعی این ایده است که اگر افراد دیگر از محصول یا خدماتی استفاده می کنند و در مورد آن صحبت می کنند، احتمال اعتماد افراد بیشتر است. به عبارت دیگر، این قدرت بازاریابی دهان به دهان است.

وقتی فالوور اینستاگرام را خریداری می کنید، در حال ساختن اثبات اجتماعی هستید. این به این دلیل است که هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری نمایه شما را می بینند و فکر می کنند، “اوه، این باید یک تجارت ارزش دنبال کردن داشته باشد.”

3. تعامل بیشتر

هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه در پست های خود مشارکت داشته باشید بیشتر است. این به این دلیل است که وقتی مردم می بینند که شما فالوورهای زیادی دارید، تمایل بیشتری به لایک کردن، کامنت گذاشتن و به اشتراک گذاری مطالب شما خواهند داشت.

4. سرنخ و فروش بیشتر

در پایان، هدف هر کسب و کاری کسب درآمد است. قیمت خرید فالوور فیک می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. به این دلیل که هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری را جذب خواهید کرد، و هر چه افراد بیشتری به آنها دسترسی پیدا کنید، احتمال اینکه سرنخ و فروش داشته باشید بیشتر می شود.

5. سئوی خود را تقویت کنید

علاوه بر تمام مزایای مستقیم خرید فالوور اینستاگرام، یک مزیت غیرمستقیم دیگر نیز وجود دارد: می تواند به افزایش سئوی شما کمک کند.

چگونه؟

خوب، گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت ها، سیگنال های اجتماعی را در نظر می گیرد. بنابراین، اگر شما مدارک اجتماعی زیادی دارید (یعنی فالوور)، احتمالاً وب سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهد داشت.

همانطور که می بینید، خرید فالوور اینستاگرام مزایای زیادی دارد. اما فقط حرف ما را قبول نکنید – خودتان آن را امتحان کنید و نتایج را خودتان ببینید.