خرید فالوور را در اینستاگرام جدی بگیرید! قسمت 4

خرید فالوور اینستاگرام
وقتی صحبت از بازاریابی در اینستاگرام به میان می آید، یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر بگیرید، تعداد فالوورهایی است که دارید. در مورد آن فکر کنید – وقتی در فید خود پیمایش می کنید، احتمالاً به پست های حساب هایی که دنبال می کنید و به آنها اعتماد می کنید توجه می کنید، درست است؟

همین امر در مورد مشتریان بالقوه نیز صدق می کند. اگر ببینند که تعداد زیادی از کاربران دیگر حساب شما را دنبال می کنند، به احتمال زیاد به برند شما اعتماد خواهند کرد و به تجارت با شما فکر می کنند. بنابراین، اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، خرید فالوور های ایرانی باید بخش مهمی از استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما باشد.

البته فقط افزایش تعداد فالوورهای شما کافی نیست. همچنین باید مطمئن شوید که آن فالوورها با محتوای شما درگیر هستند. به همین دلیل علاوه بر خرید فالوور، باید روی لایک، کامنت و بازدید نیز سرمایه گذاری کنید.

وقتی پست‌های شما تعداد لایک‌ها و کامنت‌های بالایی داشته باشد، این سیگنال را به الگوریتم‌های اینستاگرام ارسال می‌کند که محتوای شما محبوب و ارزشمند است. در نتیجه، پست‌های شما بیشتر توسط کاربران بیشتری دیده می‌شوند، که می‌تواند به افزایش دسترسی و دیده شدن برند شما کمک کند.

سرمایه‌گذاری بر روی فالوورها، لایک‌ها، کامنت‌ها و بازدیدهای اینستاگرام، روشی هوشمندانه و مؤثر برای بازاریابی کسب‌وکار شما در این پلتفرم رسانه اجتماعی فوق‌العاده محبوب است. نه تنها به شما در دستیابی به مشتریان بالقوه بیشتر کمک می کند، بلکه به ایجاد اعتماد و اعتبار برای برند شما نیز کمک می کند.