خرید فالوور اینستاگرام چه فایده ای دارد؟ قسمت 1

خرید فالوور اینستاگرام
وقتی صحبت از بازاریابی رسانه های اجتماعی می شود، یکی از محبوب ترین پلتفرم هایی که کسب و کارها از آن استفاده می کنند اینستاگرام است. این به این دلیل است که اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. و از این تعداد، 80 درصد از کاربران حداقل یک تجارت را در اینستاگرام دنبال می کنند.

با توجه به این آمار، تعجبی ندارد که کسب و کارها برای به دست آوردن بخشی از پای اینستاگرام سر و صدا می کنند. بنابراین، یکی از راه هایی که کسب و کارها برای افزایش فالوور اینستاگرام خود تلاش می کنند، خرید فالوور ایرانی است. و انجام این کار مزایایی دارد.

برخی از مزایای خرید فالوور اینستاگرام این است که می تواند به راه اندازی سریع حساب شما کمک کند، می تواند به شما در ایجاد اثبات اجتماعی کمک کند و می تواند دسترسی شما را افزایش دهد.

Jumpingsstart اکانت خود را شروع کنید: زمانی که برای اولین بار اکانت اینستاگرام کسب و کار خود را راه اندازی می کنید، به سختی می توانید دنبال کننده داشته باشید. این به این دلیل است که اینستاگرام پلتفرمی است که بر اثبات اجتماعی متکی است. این بدان معناست که مردم بیشتر احتمال دارد حسابی را دنبال کنند که در حال حاضر فالوورهای زیادی دارد. بنابراین، اگر دنبال کننده اینستاگرام بخرید، می تواند به راه اندازی اکانت شما کمک کند.

اثبات اجتماعی بسازید: اثبات اجتماعی این ایده است که افراد اگر ببینند که دیگران آن را انجام می دهند، احتمال بیشتری دارد که کاری را انجام دهند. بنابراین، اگر در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارید، می‌تواند به عنوان اثبات اجتماعی عمل کند و سایر کاربران را به دنبال کردن اکانت شما تشویق کند.

دسترسی خود را افزایش دهید: وقتی فالوور اینستاگرام را خریداری می کنید، می تواند به افزایش دسترسی شما در پلتفرم کمک کند. این به این دلیل است که حساب شما برای سایر کاربران بیشتر قابل مشاهده خواهد بود و الگوریتم اینستاگرام نیز به نفع حساب هایی با فالوورهای بیشتر است.

بنابراین، اینها برخی از مزایای خرید فالوور اینستاگرام است. اگر به دنبال رشد کسب و کار خود در اینستاگرام هستید، خرید فالوور قطعا چیزی است که باید در نظر بگیرید.