بهترین راه برای کسب درآمد از اینستاگرام قسمت 1

خرید فالوور اینستاگرام
یک مطالعه اخیر نشان داد که بیش از 60 درصد از مشاغل کوچک در ایالات متحده از اینستاگرام برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند. این بیش از 15 میلیون کسب و کار است! این پلت فرم فوق العاده محبوب است زیرا به کسب و کارها اجازه می دهد تا با مشتریان فعلی و بالقوه به روشی کاملا شخصی ارتباط برقرار کنند.

بازاریابی اینستاگرام همه چیز در مورد ایجاد روابط است. وقتی تعداد فالوورهای زیادی دارید، ایجاد این روابط بسیار آسان تر است. هنگامی که شما فالوور اینستاگرام را خریداری می کنید، تلاش های بازاریابی خود را شروع می کنید.

خرید فالوور چندین مزیت دارد:

1. دسترسی خود را افزایش دهید

هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری محتوای شما را خواهند دید. اگر تعداد فالوورهای زیادی دارید، محتوای شما توسط الگوریتم و مشتریان بالقوه بیشتر دیده می شود.

2. اثبات اجتماعی بسازید

اگر از قبل تعداد فالوورهای زیادی داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که مردم شما را دنبال کنند. وقتی فالوور می‌خرید، مدرک اجتماعی خود را افزایش می‌دهید و احتمال اینکه مردم شما را دنبال کنند بیشتر می‌کنید.

3. برند خود را رشد دهید

وقتی فالوورهای بیشتری داشته باشید، فرصت های بیشتری برای رشد برند خود خواهید داشت. می توانید به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید و روابط قوی تری با فالوورهای خود ایجاد کنید.

4. تعامل خود را تقویت کنید

هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، احتمالاً تعامل بیشتری خواهید داشت. وقتی فالوور می‌خرید، شانس دریافت لایک، کامنت و اشتراک‌گذاری را افزایش می‌دهید.

5. ترافیک را به سمت وب سایت خود هدایت کنید

اگر یک لینک به وب سایت خود را در بیو اینستاگرام خود قرار دهید، می توانید ترافیک را از اینستاگرام به وب سایت خود هدایت کنید. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری بیو شما را می بینند و روی لینک شما کلیک می کنند.

6. فروش کنید

اگر در اینستاگرام محصولات یا خدمات می فروشید، می توانید با خرید فالوور فروش خود را افزایش دهید. وقتی فالوورهای بیشتری داشته باشید، فرصت بیشتری برای فروش دارید.

7. در صفحه کاوش برجسته شوید

اگر تعداد فالوورهای زیادی دارید، به احتمال زیاد در صفحه کاوش نشان داده می شوید. هنگامی که در صفحه کاوش برجسته می شوید، این فرصت را دارید که به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید و برند خود را رشد دهید.

8. با برندها همکاری کنید

وقتی تعداد فالوورهای زیادی دارید، بیشتر مورد توجه برندها قرار می گیرید. می‌توانید در پست‌های حمایت‌شده، بررسی‌های محصول و هدایا با برندها همکاری کنید.

9. تأثیرگذار باشید

اگر تعداد فالوورهای زیادی دارید، می توانید یک اینفلوئنسر شوید. می‌توانید در پست‌های حمایت‌شده، بررسی‌های محصول و هدایا با برندها همکاری کنید. همچنین می توانید لینک های وابسته را به اشتراک بگذارید و از حساب اینستاگرام خود کسب درآمد کنید.

10. لذت ببرید!

وقتی فالوور می‌خرید، تلاش‌های بازاریابی اینستاگرام خود را شروع می‌کنید. از رشد حساب خود و ارتباط با فالوورهای خود لذت بیشتری خواهید برد.

اگر می‌خواهید بازاریابی اینستاگرام خود را به سطح بالاتری ببرید، همین امروز فالوور اینستاگرام بخرید!