اینستاگرام شبکه ای هوشمند که می توانید روی آن حساب باز کنید قسمت 1

خرید فالوور اینستاگرام
به عنوان یک کسب و کار یا یک فرد، اگر در اینستاگرام نیستید، مشتریان یا طرفداران بالقوه زیادی را از دست خواهید داد. برای ایجاد حضور قوی در اینستاگرام، به تعداد فالوورهای خوبی نیاز دارید. و برای به دست آوردن تعداد زیادی فالوور، باید یا واقعاً محبوب باشید یا آنها را بخرید.

مزایای فالوور فیک

خرید فالوور اینستاگرام مزایای زیادی دارد. می تواند به شما کمک کند:

1. دید خود را تقویت کنید

اگر تعداد فالوورهای خوبی دارید، پست‌های شما توسط افراد بیشتری دیده می‌شود. این به این دلیل است که وقتی مردم می بینند که شما فالوورهای زیادی دارید، بیشتر علاقه مند می شوند که محتوای شما را بررسی کنند تا ببینند سر و صدا در مورد چیست. و هر چه افراد بیشتری محتوای شما را ببینند، احتمال اینکه برخی از آنها طرفدار یا مشتری شما شوند بیشتر است.

2. تأثیر خوبی بگذارید

داشتن فالوورهای زیاد نیز تأثیر خوبی بر مشتریان یا طرفداران بالقوه می گذارد. این نشان می دهد که شما محبوب هستید و مردم به آنچه شما می گویید علاقه مند هستند. این می تواند باعث شود که آنها بیشتر با شما تجارت کنند یا شما را دنبال کنند.

3. تعامل بیشتری داشته باشید

زمانی که فالوورهای بیشتری داشته باشید، به احتمال زیاد در پست های خود مشارکت بیشتری خواهید داشت. این به این دلیل است که مردم اگر ببینند که دیگران این کار را انجام می دهند، احتمالاً محتوای شما را لایک می کنند، نظر می دهند و به اشتراک می گذارند. و هر چه تعامل بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه مردم محتوای شما را ببینند بیشتر است.

4. به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید

وقتی فالوورهای بیشتری داشته باشید، پتانسیل دسترسی به افراد بیشتری را نیز دارید. این به این دلیل است که فالوورهای شما محتوای شما را با فالوورهای خود به اشتراک می گذارند و غیره. این می تواند به شما کمک کند تا به مخاطبان بسیار بیشتری دست یابید که اگر فقط به افرادی تکیه می کنید که محتوای شما را خودشان پیدا می کنند.

5. سرنخ های بیشتری دریافت کنید

اگر از اینستاگرام برای مقاصد تجاری استفاده می کنید، خوشحال خواهید شد که بدانید داشتن فالوورهای بیشتر می تواند به شما در بدست آوردن سرنخ های بیشتر نیز کمک کند. این به این دلیل است که وقتی مردم می بینند که شما فالوورهای زیادی دارید، به احتمال زیاد به شما و کسب و کارتان اعتماد خواهند کرد. و زمانی که آنها به شما اعتماد کنند، به احتمال زیاد با شما تجارت خواهند کرد.

معایب خرید فالوور فیک

البته خرید فالوور اینستاگرام معایبی هم دارد. این شامل:

1. ممکن است جعلی به نظر برسد

اگر فالوورهای زیادی دارید اما تعامل ندارید، ممکن است جعلی به نظر برسد. این به این دلیل است که مردم تعجب خواهند کرد که چرا شما این همه فالوور دارید اما هیچکس به محتوای شما علاقه ندارد.

2. ممکن است پرهزینه باشد

اگر تعداد فالوورهای زیادی بخرید، ممکن است گران تمام شود. این به این دلیل است که برای هر دنبال کننده ای که خریداری می کنید باید هزینه پرداخت کنید.

3. ممکن است فالوورهای مورد نظر خود را بدست نیاورید

وقتی فالوور می‌خرید، هیچ کنترلی روی اینکه چه کسی هستند ندارید. این بدان معنی است که شما ممکن است مخاطب مورد نظر خود را بدست نیاورید.

4. ممکن است فالوورها فعال نباشند

هنگام خرید فالوور، هیچ تضمینی برای فعال بودن آنها وجود ندارد. این بدان معنی است که آنها ممکن است محتوای شما را نپسندند، نظر بدهند یا به اشتراک نگذارند.

5. ممکن است تحریم شوید

اگر دنبال کننده های جعلی بخرید، ممکن است از اینستاگرام منع شوید. این به این دلیل است که با شرایط آنها مغایرت دارد