اشتباه بزرگ: عدم توجه به ایجاد پیج اینستاگرام برای کسب و کار خود قسمت 4

خرید فالوور اینستاگرام
زمانی که می‌خواهید کسب‌وکار یا نام تجاری خود را در آنجا معرفی کنید، مهم است که تا حد امکان به صفحه خود نگاه کنید. اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر ماهانه، مکانی عالی برای شروع است. افزایش فالوور می‌تواند سخت و زمان‌بر باشد، به همین دلیل است که برخی افراد خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب می‌کنند.

داشتن فالوورهای بیشتر می تواند برای بازاریابی کسب و کار یا برند شما از چندین جهت مفید باشد.

فالوورهای بیشتر می توانند برابر با تبدیل بیشتر باشد.

اگر افراد بیشتری صفحه شما را دنبال می کنند، این به معنای مشتریان بالقوه بیشتری است. هنگامی که مخاطبان بیشتری دارید، به احتمال زیاد تبدیل خواهید شد. حتی اگر شخصی محصول شما را نخرد یا از خدمات شما استفاده نکند، ممکن است به دیگران درباره صفحه شما بگوید که می تواند منجر به فالوورهای بیشتر و در نهایت تبدیل بیشتر شود.

فالوورهای بیشتر می تواند به شما اعتبار بیشتری بدهد.

وقتی مردم می بینند که شما فالوورهای زیادی دارید، به طور خودکار تصور می کنند که شما باید معتبر باشید. داشتن فالوور زیاد می تواند به شما کمک کند فالوورهای ارگانیک بیشتری جذب کنید زیرا مردم می بینند که دیگران به شما اعتماد دارند. اگر شما یک تجارت یا برند جدید هستید این امر به ویژه مهم است زیرا کسب اعتبار می تواند دشوار باشد.

دنبال کنندگان بیشتر می توانند به شما کمک کنند تا پست های حمایت شده بیشتری دریافت کنید.

اگر دنبال کنندگان زیادی دارید، شرکت ها تمایل بیشتری به حمایت مالی از پست های شما دارند. این به این دلیل است که آنها می دانند اگر محصول آنها در صفحه شما باشد توسط افراد زیادی دیده می شود. پست های حمایت شده می توانند راهی عالی برای کسب درآمد اضافی باشند و همچنین می توانند به شما در تبلیغ صفحه خود کمک کنند.

فالوورهای بیشتر می تواند منجر به فرصت های بیشتر شود.

داشتن فالوور زیاد می تواند درهای زیادی را به روی شما و کسب و کارتان باز کند. ممکن است بتوانید مشارکت‌های سخنرانی بیشتری داشته باشید، در مقالات یا تلویزیون به نمایش درآیید، یا حتی یک معامله کتاب داشته باشید. فرصت‌ها بی‌پایان هستند و داشتن دنبال‌کننده‌های زیاد می‌تواند به شما کمک کند تا پای خود را به در کنید.

همانطور که می بینید، داشتن فالوور بیشتر در اینستاگرام مزایای زیادی دارد. اگر در تلاش برای افزایش فالوور خود هستید، ممکن است بخواهید به قیمت خرید فالوور فیک فکر کنید.