آیا بدون خرید فالوور می توان موفق شد؟ قسمت 2

خرید فالوور اینستاگرام
آیا می دانستید که خرید فالوور اینستاگرام واقعا می تواند به تلاش های بازاریابی شما کمک کند؟

درست است – با افزایش تعداد فالوورهایی که دارید، می توانید نمایه خود را برای مشتریان بالقوه محبوب تر و جذاب تر نشان دهید. و البته، هرچه نمایه شما محبوب تر به نظر برسد، احتمال بیشتری وجود دارد که افراد به محتوای شما توجه کنند و برند شما را در نظر بگیرند.

بنابراین، خرید فالوور واقعی اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

برای مثال، می تواند به شما کمک کند تا بازدیدهای بیشتری از محتوای خود داشته باشید. وقتی کسی می بیند که شما فالوورهای زیادی دارید، احتمالاً نمایه شما را بررسی می کند و متوجه می شود که شما در مورد چه چیزی هستید. اگر آنچه را که می بینند دوست داشته باشند، حتی ممکن است خودشان شروع به دنبال کردن شما کنند!

علاوه بر این، داشتن فالوورهای بیشتر نیز می تواند به افزایش دسترسی به محتوای شما کمک کند. وقتی محتوای شما توسط شخصی با فالوورهای زیادی به اشتراک گذاشته می شود، این پتانسیل را دارد که هزاران (یا حتی میلیون ها!) نفر آن را ببینند.

البته، مهم است که به یاد داشته باشید که همه این افراد مشتریان بالقوه نخواهند بود – اما حتی اگر فقط بخش کوچکی از آنها باشند، باز هم می‌تواند تفاوت بزرگی در سود شما ایجاد کند.

در نهایت، شایان ذکر است که خرید فالوور اینستاگرام بسیار ارزان‌تر از سایر فعالیت‌های بازاریابی است. به عنوان مثال، اجرای یک کمپین تبلیغاتی می تواند صدها یا حتی هزاران دلار هزینه داشته باشد، در حالی که خرید فالوور اغلب فقط چند دلار است.

بنابراین، اگر به دنبال راهی مقرون‌به‌صرفه برای بهبود تلاش‌های بازاریابی خود هستید، خرید فالوور برای پیج اینستاگرام قطعاً ارزش بررسی دارد.